Szkoła Podstawowa nr 340
im. Profesora Bogusława Molskiego w Warszawie

Świetlica

zdjęcie uczestników eliminacji do

Eliminacje do konkursu Mam Talent!

07-05-2018
W tym roku szkolnym to już ostatni konkurs, w trakcie którego można zaprezentować swoje zdolności. Ale za to jak bardzo emocjonujący! Oprócz tańca i śpiewu mogą zapre (...)
zdjęcie wszystkich uczestników pokazu mody

Świetlicowy Pokaz Mody Europejskiej

30-04-2018
Tego jeszcze nie było – szkolny korytarz przy salach świetlicowych zamienił się w wybieg dla modelek i modeli, prezentujących europejską modę. Każdy z zaproszonych gości &nda (...)
Hiszpania

Jestem Polakiem, jestem Europejczykiem

16-04-2018
Już wkrótce odbędzie się nietypowa impreza świetlicowa - Świetlicowy Pokaz Mody Europejskiej. By pomóc uczniom poczuć różnorodność kultury państw europejskich (...)
Uczniowie przy wielkanocnym stole.

Wielkanoc w świetlicy

09-04-2018
Długo wyczekiwana wiosna przynosi ze sobą jedno z najważniejszych w roku świąt - Wielkanoc. Zgodnie z naszą tradycją dekorujemy wspólnie sale - szczególnie wiele dek (...)
 Dzieci z wykonanymi przez siebie irlandzkimi flagami

St. Patrick's Day w świetlicy

29-03-2018
W marcu w świetlicy naszej szkoły świętowaliśmy St. Patrick’s Day. Nazwa tego święta nie jest już obca dla większości Polaków, jednak najmłodsi słyszeli o nim po raz (...)
prezentacja poszczególnych elementów ula

Pszczoły w świetlicy

15-03-2018
Do świetlicy zawitali goście i to nie byle jacy - pszczoły! Te najprawdziwsze, które wiosną widzimy na kwiatach i które produkują miód. Zainteresowanie było og (...)
 Jeden z występów eliminacyjnych podczas Świetlicowego Konkursu Tańca

Świetlicowy Konkurs Tańca

19-02-2018
Kolejną z imprez, promującą talenty świetliczaków, jest konkurs tańca. Najpierw odbyły się w salach eliminacje, które wyłoniły najlepszych tancerzy i tancerki. Następ (...)
To nie jest zwykły ślimak z klocków

Kolorowe klocki

05-01-2018
Czy ktoś z nas wyobraża sobie dzieciństwo bez klocków? Chyba nie ma takiej osoby. Dlatego klocki dominują pośród zabawek dostepnych w świetlicy. Z zabawy z ich użycie (...)
Stół jest już pięknie przygotowany

Wigilia w świetlicy

21-12-2017
Uroczysta kolacja wigilijna jest polską tradycją, którą również celebrujemy w świetlicy. Prosimy dzieci, by - w miarę możliwości - ubrały się bardziej odświętnie, ora (...)