Szkoła Podstawowa nr 340
im. Profesora Bogusława Molskiego w Warszawie

Świetlica

domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt

Prawdziwe PSZCZOŁY

27-02-2018
UWAGA!!! naszą świetlicę odwiedząprawdziwe PSZCZOŁY!!! Przyjadą razem ze swoim ULEMi POKAŻĄ NAM JAK ŻYJĄ, i JAK ROBIĄ MIÓD!O pszczołach opowie nam PRAWDZIWY PSZCZELARZ (...)
To nie jest zwykły ślimak z klocków

Kolorowe klocki

05-01-2018
Czy ktoś z nas wyobraża sobie dzieciństwo bez klocków? Chyba nie ma takiej osoby. Dlatego klocki dominują pośród zabawek dostepnych w świetlicy. Z zabawy z ich użycie (...)
Stół jest już pięknie przygotowany

Wigilia w świetlicy

21-12-2017
Uroczysta kolacja wigilijna jest polską tradycją, którą również celebrujemy w świetlicy. Prosimy dzieci, by - w miarę możliwości - ubrały się bardziej odświętnie, ora (...)
Co takiego święty Mikołaj powiedział trzecioklasistom?

Wizyta Mikołaja

19-12-2017
Choć Mikołajki już za nami, nasz wytęskniony gość mógł przybyć do nas dopiero kilka dni przed świętami. Święty Mikołaj swoją obecnością wprowadził nas w bardzo świąteczny na (...)
Wesołe Mikołaje - prace dzieci

Świąteczne dekoracje

12-12-2017
Choć w każdej sali świetlicowej dzieci ubrały już choinki, to nie koniec świątecznych dekoracji. Tablice, wiszące w korytarzu przy salach świetlicowych, również są udekorowa (...)
Dzieci z klas trzeciej i czwartej prowadzą kiermaszowe stoisko

Świetlicowy kiermasz świąteczny

07-12-2017
Tradycją naszej świetlicy są przedświąteczne kiermasze dziecięcego rękodzieła, jak również dekoracje wykonane przez nauczycieli świetlicy. Przez większość grudniowych dni, p (...)
Andrzejkowa zabawa w świetlicy

Andrzejki w świetlicy

30-11-2017
Dawniej, gdy dni stawały się coraz krótsze i chłodniejsze, a zbiory z pól zabezpieczone na czas zimy, ludzie spotykali się częściej, by rozmawiać oraz by wspól (...)
Dziewczęta prezentują w sali niezwykłe wykonanie popularnej piosenki

Świetlicowy Festiwal Piosenki

25-11-2017
Pierwszą, wyczekiwaną przez dzieci imprezą jest festiwal piosenki, organizowany w świetlicy. Rozpoczyna się od etapu zaprezentowania swojego talentu swoim koleżankom i kolegom z (...)
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt

Pasowanie na świetliczaka

19-10-2017
Gdy najmłodsi uczniowie naszej szkoły mają już za sobą uroczystość pasowania na ucznia, wtedy świetlica również organizuje dla nich taki dzień. W tym roku pasowanie na świe (...)
Karuzela zawsze jest atrakcyjna

Jesienne promienie słońca

29-09-2017
Minęły wakacje. Znowu spotkaliśmy kolegów i koleżanki w szkole i przywitaliśmy się z nauczycielami, także tymi ze świetlicy. Oprócz nauki czeka na nas w tym roku mn&o (...)