Szkoła Podstawowa nr 340
im. Profesora Bogusława Molskiego w Warszawie

Konkursy humanistyczne

ROK SZKOLNY 2017/2018

XVIII Konkursu Ortograficznego „Ortografia na medal” - ranga wojewódzka
Finaliści: Tobiasz Dąbrowski kl. 5B, Paulina Płaska kl. 3G klasa gimnazjalna

Warszawski konkurs recytatorski "Pół żartem, pół serio"
laureatka II miejsca: Alicja Kania kl. gimnazjalna 3i
wyróżnienie: Tomasz Likosow kl. gimnazjalna 2d 

41. Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka".
laureat szczebla dzielnicowego: Tobiasz Dąbrowski 5B

Uczeń klasy gimnazjalnej zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego konkursu tematycznego „Znani i nieznani bohaterowie opozycji lat 70-tych oraz 80-tych” w roku szkolnym 2017/2018 objętego Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy: Mikołaj Milczarek-Metzner - kl. 3a

Uczennica szkoły podstawowej - LAUREATKĄ konkursu przedmiotowego języka polskiego w roku szkolnym 2017/2018: Emilia Maćkiw kl. 7d 

Wyniki 7. Ogólnopolskiego Konkursu Fryderyk Chopin – człowiek XXI wieku
pobierz załącznik: Szczegółowe wyniki konkursu
pobierz załącznik: Dyplomy uczniów - laureatów konkursu

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 340 zakwalifikowani do II etapu międzyszkolnego- Warszawskiego Konkursu Wiedzy O Grobie Nieznanego Żołnierza:Tobiasz Dąbrowski –kl. 5b, Aleksander Szupiluk-kl. 7a,Kamil Bielak-kl. 7a.

Uczennica szkoły podstawowej zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego języka polskiego w roku szkolnym 2017/2018: Emilia Maćkiw kl. 7d 

Dzielnicowy konkurs ortograficzny „Ortografia na medal” pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty na poziomie szkół podstawowych
I miejsce Tobiasz Dąbrowski z kl.5 B

Uczniowie klas gimnazjalnych zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursu tematycznego „Znani i nieznani bohaterowie opozycji lat 70-tych oraz 80-tych” w roku szkolnym 2017/2018 objętego Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy: Karolina Brzykcy - klasa 3i oraz Mikołaj Milczarek-Metzner - klasa 3a

XXI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Humanistyczny.
Laureatami konkursu w naszej szkole zostali:
wśród uczniów klas 2:
Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie uzyskał Kamil Maćkała
Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie uzyskała Emilka Świder

wśród uczniów klas 3:
Nagrodę rzeczową o wartości 100 zł uzyskał Michał Jaśkowski
Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie uzyskali: Julia Siemko, Pola Monkiewicz, Weronika Bieńkowska, Martyna Jakubiec, Tosia Siemińska, Marysia Tober
Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie uzyskali: Piotr Bartyś, Aleksander Gromolak, Maja Panufnik, Katarzyna Gibek, Mikołaj Korycki, Tymon Pąprowicz, Dominika Warszawska

wśród uczniów klas 4:
Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie uzyskali: NELA STRADOWSKA, MILENA BIAŁASEK, DOMINIKA LIPTAK, FRANEK TARNOWSKI, MAJA ZASTOCKA, MARIANNA GOŁĘBIEWSKA, ALICJA KUĆ, MARIA ZIĘBA, ADA DOMASZEWICZ, NATALIA WARGOCKA, BROOKLYN WASZCZUK, WERONIKA GREGIER, MACIEJ OWCZARSKI, MATEUSZ ŚWIĘCH, HANIA DUTLINGER, ULA JAROSZ MICHAŁ JAMROZIAK, JOANNA SZCZEPANIK, ANNA DĘBOWSKA, MARCIN OWCZARSKI, ALEKS ROLF TYMON AZAWADZKI, MILENA KUCH, KAROLINA JEKIEŁEK
Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie uzyskali: JULIA RAK, AMELIA KOZŁOWSKA FRANCISZEK FOŁTA, MACIEK KARPIŃSKI, PATRYCJA STRZELECKA, WIKTORIA GÓRNICKA, MARCIN OSTANIEWICZ

wśród uczniów klas 5:
Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie uzyskali: ALEKSANDRA TYMIŃSKA TOBIASZ DĄBROWSKI, WIKTORIA KASZUBA, MATEUSZ SAŁACIŃSKI
Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie uzyskali: WIKTORIA DOBRZYŃSKA, KAROLINA PAŃKA, DOROTA KIEŁBIŃSKA

wśród uczniów klas 6:
Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie uzyskali: MICHAŁ LACHOWSKI, KATARZYNA TOKARSKA, MICHELLE WENDYKIER, DAGMARA KONIECZNA, ZOFIA ADAMOWSKA KAROL KUK, SEBASTIAN MALINOWSKI, WOJCIECH BĄK, HANNA ŚLIWA, MAGDALENA LIS,
Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie uzyskali: MAJA MROZIK, PIOTR DRAMIŃSKI

wśród uczniów klas 7:
Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie uzyskali: ADA SZARA, EMILIA MAĆKIW STANISŁAW PAWLAK, KINGA KORCZYŃSKA, MARIA SKWIROWSKA
Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie uzyskali: TATIANA LEWANDOWSKA, NATALIA GRZELAK, KAMIL BIELAK, MACIEJ KONIECKIEWICZ

wśród uczniów II klas gimnazjalnych:
Tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach - 1 miejsce w kraju i 1 w woj. mazowieckim - MICHAŁ PSZENICYN
Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie uzyskali: MAŁGORZATA JAKUBCZYK, BASIA TOBER, ZOFIA JĘDRZEJEWSKA, JAGODA PASZTA, MAJA KAŹMIERSKA, JAGODA BŁASZCZYK, FILIP SKALSKI, AGATA KOSTRZEWSKA, KAROLINA KORZENIOWSKA, KINGA GÓŹDŹ, MACIEJ JĘDRZEJEWSKI, PAULINA ZUCHOWICZ, MACIEJ CZAPLIŃSKI
Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie uzyskali: STANISŁAW SIEMIŃSKI, HANNA ZIELASKOWSKA, MARTA KAPROŃ, JAN POTRZESZCZ, ALEKSANDER CIRIN, ALEKSANDRA TENEROWICZ, MARCIN LENDZION, ALEKSANDRA FRĄCKIEWICZ, JULIA TOMCZAK

wśród uczniów III klas gimnazjalnych:
Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie uzyskali: MAŁGORZATA MIKUCKA, ANTONINA KOZYRA, AGNIESZKA SOWIŃSKA, JULIA MAZUR, ZUZANNA ZYGNER, EWA PARKITA, KACPER KRZYŻAK, JULIA ZYGNER, WERONIKA POWIERŻA, ZUZANNA MERTKA , ALEKSANDER SZYMCZAK, AGATA KIEŁBIŃSKA, MAGDALENA MAKOWSKA, GRZEGORZ HYCNAR, MAGDALENA KUBICKA, JULIA WITOWSKA, KRZYZSTOF RAK, JAN TARNOWSKI, MARIA ĆWIL, JAKUB SIWIEC PAULINA PŁASKA
Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie uzyskali: MICHAŁ KOSIARSKI, JULIA KOLASIŃSKA MARTA BRODZIAK, MARTYNA SERWATKO, DARIUSZ ŁASZEWICZ, NATASZA PIECZURA, MARIA NICZYPORUK

Uczennica klas gimnazjalnych zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego historii w roku szkolnym 2017/2018
Paszta Jagoda

Uczniowie szkoły podstawowej zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego wiedzy o społeczeństwie w roku szkolnym 2017/2018
Emilia Maćkiw kl. 7d

Uczniowie klas gimnazjalnych zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego wiedzy o społeczeństwie w roku szkolnym 2017/2018
Orzechowska Izabela, Żuk Kajetan

Uczniowie klas gimnazjalnych zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego języka polskiego w roku szkolnym 2017/2018
Brodziak Marta, Dołowy Adam, Drużyńska Magdalena, Frankowska Natasza, Jekiełek Julianna, Likos Tomasz, Nieznańska Joanna, Orzechowska Izabela, Siwiec Jakub, Steinke Natalia, Szum Martin, Wanielista Karol, Włosek Alicja, Zubrzycka Zofia

Uczniowie klas gimnazjalnych zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego historii w roku szkolnym 2017/2018
Paszta Jagoda, Żukowska Izabela

II edycja konkursu „63 DNI CHWAŁY POWSTANIA WARSZAWSKIEGO” organizowanego przez Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7, w Warszawie
Laureatka w kategorii muzycznej - Anna Karwacka klasa 7a