Szkoła Podstawowa nr 340
im. Profesora Bogusława Molskiego w Warszawie

Konkursy matematyczne

Rok szk. 2017/2018

Dzielnicowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas 3 – „Świetny ze mnie matematyk”
II miejsce w dzielnicy:
Michał Jaśkowiski kl. 3i

Międzynarodowy Konkurs „Kangur matematyczny 2018”

Kategoria „ŻACZEK”:
wyróżnienie: Nina Korzeniewska kl. 2c  i  Gabriela Bortlisz kl. 2b

Kategoria „MALUCH” - klasy 3-cie
wynik „bardzo dobry”: Paweł Mazur kl. 3h
wyróżnienie: Michał Jaśkowski kl. 3l,  Milena Gaj kl. 3c,  Julia Siemko kl. 3g  ,Bartosz Grudziński kl. 3e. 

Kategoria „MALUCH” - klasy 4-te:
wynik „bardzo dobry”: Michał Giermek kl. 4g
wyróżnienie: Weronika Kaczor kl. 4b,  Mateusz Święch kl. 4c,  Milena Białasek kl. 4h,  Franciszek Tarnowski kl. 4g,  Aleksander Koszołko kl. 4i.

Kategoria „BENJAMIN” - klasy 5-te:
wyróżnienie: Anna Karpińska kl. 5d,  Aleksandra Tymińska kl. 5d,  Karolina Panka kl. 5b,  Bartosz Kobierski kl. 5e,  Maja Murdzek kl. 5a,  Jakub Tarnowski kl. 5a,  Amelia Lasocka kl. 5f,  Tomasz Peryt kl. 5f,  Michał Milewski kl. 5d,  Jędrzej Brzózka kl. 5d,  Tymoteusz Owczarski kl. 5b, Anna Śliwińska kl. 5b,  Robert Chłopek kl. 5d,  Karolina Bury kl. 5e,  Karolina Karpińska kl. 5f,  Bartłomiej Galant kl. 5a

Kategoria „BENJAMIN” - klasy 6-te
wynik „bardzo dobry”: Wojciech Bąk kl. 6f,  Maciej Stradowski kl. 6a,  Zofia Adamowska kl. 6a,  Dagmara Konieczna kl. 6b.
wyróżnienie: Tadeusz Kielak kl. 6d,  Karol Kuk kl. 6f,  Tomasz Kobierski kl. 6d.

Kategoria „KADET” - klasy 7-me:
LAUREAT: Piotr Kosiarski kl. 7a.
wyróżnienie: Kamil Bielak kl. 7a,  Jakub Miszczak kl. 7a,  Tomasz Ambroziak kl. 7a,  Stanisław Pawlak kl. 7a,  Tymoteusz Fedorowski kl. 7f,  Natalia Grzelak kl. 7a. 

Kategoria „KADET” - klasy 2-gie (gimnazjum):
wyróżnienie: Agnieszka Przeździecka kl. 2I,  Oskar Wyszomierski kl. 2K,  Mikołaj Garbowski kl. 2G,  Julia Bonecka kl. 2B.

Kategoria „JUNIOR” - klasy 3-cie (gimnazjum):
wynik „bardzo dobry”: Anand Srivastava kl. 3C.
wyróżnienie: Zofia Makos kl. 3D,  Damian Kajdas kl. 3H.

Uczniowie szkoły podstawowej - LAUREACI - konkursu przedmiotowego matematyki w roku szkolnym 2017/2018:
Zofia Adamowska kl. 6a, Mateusz Giermek kl. 7e

Uczniowie szkoły podstawowej - FINALIŚCI - konkursu przedmiotowego matematyki w roku szkolnym 2017/2018:
Dagmara Konieczna kl. 6b, Kamil Bielak kl. 7a, Piotr Kosiarski kl. 7a

Uczeń klas gimnazjalnych - LAUREATEM - konkursu przedmiotowego matematyki w roku szkolnym 2017/2018: Anand Srivastava klasa 3c

Uczniowie szkoły podstawowej zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego matematyki w roku szkolnym 2017/2018
Zofia Adamowska kl. 6a, Dagmara Konieczna kl. 6b, Kamil Bielak kl. 7a, Piotr Kosiarski kl. 7a, Mateusz Giermek kl. 7e

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Mistrz Tabliczki Mnożenia" dla uczniów kl. czwartych
I miejsce: Michał Giermek kl. 4g

XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny.
Laureatami konkursu w naszej szkole zostali:
wśród uczniów klas 2:
Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie uzyskali: KAMIL MAĆKAŁA – uczeń klasy 2e
wśród uczniów klas 3:
Tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach - 10 miejsce w kraju i 21 w woj. mazowieckim - PAWEŁ MAZUR  –  uczeń kl. 3h
Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie uzyskali: HANIA ŻEBROWSKA   – uczennica kl.3 A, MICHAŁ JAŚKOWSKI   –  uczeń kl. 3 L

Uczeń klas gimnazjalnych zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego matematyki w roku szkolnym 2017/2018
Srivastava Anand

Uczniowie szkoły podstawowej zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego matematyki w roku szkolnym 2017/2018
Igor Mazur 6a, Zofia Adamowska 6a, Maciej Stradowski  6a, Dagmara Konieczna 6b, Kamil Bielak 7a, Piotr Kosiarski  7a, Jakub Miszczak 7a, Stanisław Pawlak  7a, Mateusz Giermek 7e, Wojciech Seńko 7f, Tymoteusz Fedorowski 7f

Uczniowie klas gimnazjalnych zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego matematyki w roku szkolnym 2017/2018
Srivastava Anand

informacje przygotowują nauczyciele odpowiedzialni za konkursy
na stronie publikuje Agata Ziemek