Szkoła Podstawowa nr 340
im. Profesora Bogusława Molskiego w Warszawie

Konkursy plastyczne

Wojewódzki  konkurs plastyczny :" Jesienne klimaty - spacer po parku przy dworku, pałacu" Uczniowie, którzy  zakwalifikowali się do 2 etapu konkursu:
Małgorzata Grochocka 1C, Martyna Tomczak 3K, Patrycja Żabicka 3B, Natalia Szymańska 1E, Tymoteusz Troiński 1F (wygrana w 2 etapie), Nina Skwarlińska 2A, Sandra Ganowska 3J, Zuzanna Cykowska 1C, Anna Janik 2A, Zuzanna Bednarz 3i, Ada Kaczuba 2B

Dzielnicowy konkurs plastyczno – literacki "Świat baśni Andersena - dalsze losy bohaterów". Osoby, które zakwalifikowały się do 2 etapu dzielnicowego konkursu:
wśród uczniów kl. I: Maja Kudraszew 1e, Beniamin Wendykier 1c, Marcin Bernyś 1e
wśród uczniów kl. II: Adrianna Kołakowska 2e, Oliwia Górniak 2b, Anna Jędrzejczyk 2e
wśród uczniów kl. III: Wiktor Wójcik 3b, Maja Panufnik 3d, Maria Tober 3j 

Konkurs plastyczny Bezpieczne wakacje
wyróżnienie:
Nina Nowak

Konkurs plastyczny Bohaterowie naszych bajek
laureat: 
Aleksander Komosa

Międzynarodowy konkurs NIE TYLKO BAZYLISZEK
wyróżnienia otrzymali: 
Maria Wesołowska 6e, Antonina Szara 7e, Julia Niedzielska 7d, Aleksander Szupiluk 5d, Zofia Płaza 5c, Małgorzata Płaza 5c

Udział w wystawie pokonkursowej: 
Hania Wypler 5f, Wiktoria Górnicka 4h, Hania Owczarczyk 4h, Maja Zastocka 4h, Michelle Wendykier 6e, Antonina Kaleta 5b, Karolina Pańka 5b, Piotr Kosiarski 7a

Konkurs dzielnicowy I ty też masz talent " Morskie opowieści"
1 miejsce: 
Weronika Gregier 4g, Weronika Siennicka 6D

Ogólnopolski konkurs plastyczny Podróże Mikołaja Kopernika organizowany przez SP2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej
I miejsce: Laura Świerkot 1b  
III miejsce: Karolina Trybalska 0d 

Warszawski Konkurs " Irena Sendlerowa - Matka dzieci Holokaustu"
II miejsce -
Julianna Jekiełek z klasy 3 C
III miejsce -
Ewa Parkita z klasy 3C

Międzyszkolny Konkurs pt. "Nasza Niepodległa"

Klasy 4
1 miejsce- Maja Zastocka 4h
2 miejsce- Wiktoria Górnicka 4h
3 miejsce- Urszula Jarosz 4h

Klasy 5
1 miejsce- Zofia Płaza 5c
2 miejsce- Karolina Bury 5e
3 miejsce- Marianna Brzezińska 5f

Klasy 6
1 miejsce- Marianna Wojdak 6b
2 miejsce- Martyna Prost 6b
3 miejsce- Rozalia Riley 6a / Julia Piotrowska 6f 

Klasy 7
1 miejsce -Zofia Karnewska 7f/ Katarzyna Bilka 7a
2 miejsce- Anna Korona 7e
3 miejsce- Martyna Janas 7b/ Magdalena Cieślik 7d

informacje przygotowują nauczyciele odpowiedzialni za konkursy
na stronie publikuje Agata Ziemek