Szkoła Podstawowa nr 340
im. Profesora Bogusława Molskiego w Warszawie

Osiągnięcia sportowe

Zawody sportowe w roku szk. 2017/2018

XX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce
brązowy medal: Natasza Ciepał kl. 2C (gimn.)

LI Warszawska Olimpiada Młodzieży w Lekkiej Atletyce
srebrny medal w biegu na 600 m: Natasza Ciepał z klasy 2C (gimn.), uzyskała rekord życiowy na tym dystansie - 1.42,46
Jednocześnie uzyskała kwalifikacje na XX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej, które odbędą się 6 czerwca w Płocku.

Turniej tenisa stołowego w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
brązowy medal - III miejsce - Szymon i Wojciech Grabarczyk z klasy 2d (gimn.)

Puchar Europy Młodzików - Porto 
I miejsce: Tymon Lewicki 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza:
floret dziewcząt młodzik:
I miejsce
- Julia Dąbrowska
III miejsce - Lena Cichorowska

floret dziewcząt dzieci:
II miejsce
- Natasza Kuś

floret chłopców dzieci:
III miejsce - Bartosz Kobierski

szpada dziewcząt dzieci:
II miejsce -
Maria Zięba
III miejsce - Julia Dąbrowska
III miejsce - Hanna Musiał

LI Warszawska Olimpiada Młodzieży w Badmintonie
II miejsce: Aleksandra Kiryluk kl. 3g (gimnajum) i Natalia Zalewska kl. 7d

Mistrzostwa Ursynowa w mini koszykówce dziewcząt - I miejsce

Mistrzostwa Ursynowa w mini siatkówce dziewcząt - III miejsce

Mistrzostwa Warszawy w tenisie sportowym
I miejsce: Szymon i Wojciech Grabarscy

Mistrzostwa Ursynowa w tenisie stołowym
I miejsce: 
Szymon i Wojciech Grabarscy

Mistrzostwa Ursynowa szkół podstawowych w mini piłce ręcznej dziewcząt - II miejsce

Mistrzostwa Ursynowa szkół podstawowych w mini piłce ręcznej chłopców - IV miejsce

Mistrzostwa Ursynowa szkół podstawowych w unihokeju dziewcząt - II miejsce

Ogólnopolski turniej szermierczy "O Puchar Prezydenta Gdańska" 
3 miejsce: Tymon Lewicki  7c

Mistrzostwa Mazowsza w szermierce
 szpada kobiet kategoria młodzik
3 miejsce: Lena Cichorowska 7c

 floret kobiet kategoria młodzik
2 miejsce: Lena Cichorowska 7c
3 miejsce: Julia Dąbrowska 7c i Aleksandra Rolnik 7c

floret kobiet kategoria dzieci
3 miejsce: Lena Komarnicka,

floret mężczyzn kategoria młodzik
1 miejsce: Tymon Lewicki 7c

floret mężczyzn kategoria dzieci
2 miejsce: Jan Gajc
3 miejsce: Franciszek Lewandowski.

Mistrzostwa Ursynowa w Biegach Przełajowych
Mistrzami dzielnicy Ursynów zostali:
- Natasza Ciepał 2003 r .kl. 2C
- Maciej Jędrzejewski 2003 r. kl. 2K
Kwalifikacje do WOM wywalczyli również Maja Drzewucka 2003 r. kl. 2B, Eryk Kondratiuk 2002 r. kl. 3K i Jakub Maszkiewicz 2003 r.

LI Warszawska Olimpiada Młodzieży w Indywidualnych Biegach Przełajowych
Finał wywalczył Maciej Jędrzejewski 2003 r. kl. 2K, który na wiosnę będzie reprezentował szkołę w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Biegach Przełajowych w Kamionie k/Sochaczewa.

informacje przygotowują nauczyciele odpowiedzialni za konkursy
na stronie publikuje Agata Ziemek